Наруто България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 4th Mizukage

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Mancho_United
Administrator
Administrator
Mancho_United


Брой мнения : 710
Age : 32
Местожителство : Пловдив
Registration date : 09.02.2009

4th Mizukage Empty
ПисанеЗаглавие: 4th Mizukage   4th Mizukage EmptyНед Авг 09, 2009 7:36 pm

Още миналата седмица като го видях ми направи впечатление ,че ми е много позната мутрата му с този белег. Е сега разгледах и малко снимки ...

Ягура всъщност е хоста на 3те опашки . Ето тук можете да го видите (доло в ляво) ,а тук можете да видите как Данзо говори за него.

Докато също така знаем,че Санби е джинчуурики без хост ,а Четвъртия Мизукаге го няма.. как са се разделили ,при положение че Санби е жив ?

Просто като гледам Ягура е бил с много темпераментен и може да е изгубил контрол и да се е превърнал напълно в Санби.. да, но това не е възможно ,тъй като той е един от четиримата ,които могат да контролират бижуу-тата ...

Каква е мистерията и как се е случил този феномен ?
Върнете се в началото Go down
https://s-rank.bulgarianforum.net
man4o
Jounin
Jounin
man4o


Брой мнения : 449
Age : 35
Registration date : 09.02.2009

4th Mizukage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4th Mizukage   4th Mizukage EmptyПон Авг 10, 2009 2:04 am

Е, не е чак такава мистерия, колкото я описваш. Могат да са се случили най-различни сценарии. Като например Ягура да се е уморил от това да бъде поредната марионетка на Мадъра и да е преминал в постоянна биджуу форма ( разбрахме, че той е можел да контролира звяра си доста добре ). Може и някой да е извлякъл костенурката от него и да я е пуснал на свобода ( просто не е искал да я убива, нито да я използва ). Възможно е дори 3-опашатата да е създавала проблеми подобно на проблемите, които Гаара срещаше от Шукаку ( невъзможност да заспи ) и Ягура да е решил, че ще му е по-добре без демона и благодарение на своя висш контрол да е успял някак да се отърве от нея ( по правило хоста умира след като се извлече биджууто, но всяко правило си има и изключения ).

-=-=--=-=-=-=-=--=-=

Повече ме интересуват действията на мизукаге Ягура спрямо кланът на Хаку, кланът на Кинимару, опита за преврат направен от Забуза, и ролята на Кисаме в цялата тази история.
Върнете се в началото Go down
Mancho_United
Administrator
Administrator
Mancho_United


Брой мнения : 710
Age : 32
Местожителство : Пловдив
Registration date : 09.02.2009

4th Mizukage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4th Mizukage   4th Mizukage EmptyПон Авг 10, 2009 2:54 am

После що пиша рядко ... ми щото :

"Не ми се четат чаршафи сега"
"Питай Василис Караз"

...

ми нп ще ида да питам него и да коментирам с него ,вместо да питам тук във форума и да коментирам тук.
Върнете се в началото Go down
https://s-rank.bulgarianforum.net
Sponsored content





4th Mizukage Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4th Mizukage   4th Mizukage Empty

Върнете се в началото Go down
 
4th Mizukage
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто България :: Шиноби :: Kirigakure-
Идете на: