Наруто България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ще остане ли второстепенен герой Хачиби?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
man4o
Jounin
Jounin
man4o


Брой мнения : 449
Age : 35
Registration date : 09.02.2009

Ще остане ли второстепенен герой Хачиби? Empty
ПисанеЗаглавие: Ще остане ли второстепенен герой Хачиби?   Ще остане ли второстепенен герой Хачиби? EmptyПет Фев 13, 2009 5:17 am

Веднага казвам, че му беше отделено твърде голямо внимание да покажат личния му живот, вкусовете и въобще личността му за да остане просто поредния герой, който е обречен да потъва в нищото ( като Анко например ) . Всъщност Bee е точно това, което Наруто трябваше да бъде – напълно контролиращ своя опашат звяр и дори провеждащ забележителна екипна работа с него.

Да ви кажа честно, отначало очаквах 8-опашатия да послужи просто като мишена върху, която Саске да демонстрира цялата “ненадмината” мощ на скоро придобития си МШ ... за щастие тези опасения далеч не се оправдаха. Напротив точно обратното се получи ... сякаш на шега Хачиби натри носа на противното емо, побеждавайки “страховитата” Тсукоьоми без напрягане и правейки тайджутсуто на Саске да изглежда като детска игра. Вече мога спокойно да кажа, че той беше най-добре представения герой след Гаара по отношение на мощ и брутална сила. Имам предвид кой друг се е забавлявал толкова в битка срещу любимеца на Кишимото? Защото Bee правеше точно това, дори си призна накрая, че е постъпил несериозно като е привикал 8 опашатия бик в края на битката при положение, че напълно е владеел ситуацията и без него . Дори великата атака на Саске с онова Аматерасу, беше ловко използвана за димна завеса, зад която да прикрие бягството от затвора, който собственото му село му е създало.

Силно се надявам Хачиби да не се изгуби в сюжета по примера на Кабуто , който направи кратко появяване, за да каже, че Саске е победил Оро и да се изпари безследно без дори да каже сбогом. Все пак Хачиби е единствения джинджурики с по-забележителна сила след Наруто и публиката ще е гладна за такъв персонаж.

Не знам кой ще изпратят Акатски за повторния опит за заговяване ( нещо, в което не се съмнявам ). Стискам палци това да са Зетсу и Кисаме, въпреки че няма да приема евентуална победа на Акатски, без в битката да е участвал и Мадъра ( който се ползва с сюжетна недосегаемост ).

Всъщност провала на Саске в това да залови и да предаде на смърт Хачиби може и да се тълкува като замисъл от страна на Кишимото, Саске в късен етап на мангата да бъде реабилитиран като добър герой и това убийство да не му стои като “черна точка” в досието ... дано да не се получи така, защото ще е просто твърде наивно изведнъж да започне да се говори как Саске не е направил нищо чак толкова лошо и че може да бъде помилван ...


Последната промяна е направена от man4o на Нед Фев 15, 2009 12:31 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Stellious
Moderator
Moderator
Stellious


Брой мнения : 325
Age : 35
Местожителство : Undercity
Registration date : 14.02.2009

Ще остане ли второстепенен герой Хачиби? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще остане ли второстепенен герой Хачиби?   Ще остане ли второстепенен герой Хачиби? EmptyНед Фев 15, 2009 12:06 am

100% ще се появи. 100% и аз съм мислил за това, но досега доказателства няма ;(. Трябва да разчитаме на Коши Mad. Посленият ти коментар "малко ме насърчи" да вярвам, че саске ще направи нещо, за да "прегърне" "Първоначалният си статус".
Върнете се в началото Go down
 
Ще остане ли второстепенен герой Хачиби?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кисаме VS Хачиби
» Любим герой
» Направи си герой.
» Саске лош герой ли беше в началото?
» Страна,Раса,Герой,Таланти и всичко друго ....

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто България :: Шиноби :: Kumogakure-
Идете на: