Наруто България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Защо(то) мразя Сакура..

Go down 
+2
anryan
Konan
6 posters
АвторСъобщение
Konan
Jounin
Jounin
Konan


Брой мнения : 438
Age : 27
Местожителство : Akatsuki Hideout
Registration date : 03.10.2010

Защо(то) мразя Сакура.. Empty
ПисанеЗаглавие: Защо(то) мразя Сакура..   Защо(то) мразя Сакура.. EmptyПон Мар 21, 2011 12:50 am

Надълго и нашироко, на моето поле за изява, аз ще напиша защо мразя Сакура, защо тя проваля мангата и защо тя е абсолютно ненужен герой.
* Още от самото начало тя е представена като един доста слаб герой. При битките винаги или се .. ахъм, "бие" с кунай (като всъщност не прави абсолютно нищо, само дето Саске, Наруто и Какаши си губят времето да я спасяват.)
Веднъж се бях зачела в една тема и някой от Манчовците (дано не бъркам) мисля, че беше казал, че ако тя те одраска с куная си, ставало лошо. С цялото ми уважение, коментара ми към това твърдение е "ХАХАХАХАХАХАХАХАХА" . Как по-точно става лошо ? Името на "страховитата" техника й техника да троши камъчета е толкова малоумно, колкото и самата Сакура (за справка, името е 'cherry blossom clash' .. Хахахахах).
* Заради нея Наруто се е превърнал в такова лигаво г*вно. Само защото Челото се разциврило пред половин Коноха, той реши да се закълне, че ще върне Саске (откъдето се превърна и в такъв гей)..

* Нейното 'обучение'. Много ми е любопитно, на какво точно я е научила Тсунаде през тези 3 години. Сигурно на супер юмрук и на смотаното медицинско джутсу, хахаха.

* Битките. Е тук вече съм бясна.. Може ли, при положение, че Канкуро е опитен кукловод и знаеше, че всичките оръжия на Сасори но Данна са напоени с отрова и въпреки това пак беше отровен.. Може ли една полу медицинска нинджа и една стара чанта да избегнат всички игли на Хируко ? Само защото тъпата Сакура е главен герой, Кишимото да извърти битката по такъв малоумен начин, че тя да спечели ?! Даже тъпата бабка каза, че Iron Sand е най-силната техника в историята на Суна. И въпреки това, само с идиотските си удари Сакура "победи" най-могъщата техника на най-великото Казекаге. Това е чиста подигравка. + Частта, в която Сакура си мислеше, че има някакъв шанс да убие Саске с куная.. Хах, просто пълна трагедия.

* Описането, което четох и в което пишеше, че в Шипуден епизодите Сакура била станала безмилостен и хладнокръвен убиец. Хах, явно има още доста да се учи, след като я виждаме да реве в почти всяка глава, хахахаха.

Е, благодаря на всички, които си направиха труда да го прочетат, очаквам вашите коментари Laughing !

П.п. Мнението ми за Ино и Хината е абсолютно същото, с разликата че Ино даже не може да се бие, а Хината е горе-долу по-свястна от овцата Сакура.

Чао чао от мен !
Laughing angel7
Върнете се в началото Go down
anryan
Jounin
Jounin
anryan


Брой мнения : 665
Age : 29
Местожителство : Сенджу квартал
Registration date : 22.04.2009

Защо(то) мразя Сакура.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо(то) мразя Сакура..   Защо(то) мразя Сакура.. EmptyПон Мар 21, 2011 4:22 am

Яре, яре, какъв "хейтърски" коментар само си написала...ццццц Mad

1.Не съм фен на Сакура, но не я и мразя, както теб.

Истината е че при теб омразата към Сакура идва не заради смешните факти които си написала, а заради нейните победи над някои от твоите любимци в мангата.Не виждам смисъл защо си ги написала повечето неща като те са пълни безмислици и само могат да издразнят някой или пък да загубят времето на някой докато ги чете, или пък и двете Laughing

2.Сакура не проваля мангата.Също така не е и ненужен герой.При мангите е тенденция главният герой да е влюбен в някое момиче, което обикновенно се оказва главната героиня. Моля ти се не пиши глупости. "Не е трябвало да я има в мангата...".Типично изказване на човек, който гледа само Наруто.Разшири кръгозора си.Започни да четеш и други манги, особено Бакуман и ще разбереш за какво ти говоря.Наруто е "battle" манга или по-точно мейнстрийм.Героиня като Сакура е задължителна evil5

3.Заради това смехотворно джутсу, което използва Сакура, Тсунаде е Санин и си е придобила славата на най-добрата медицинска нинджа в мангата. Godaime

4.Ако може да ми обясниш защо Сакура е полу-мединска нинджа, не медицинска.И да ми кажеш откъде знаеш че е такава, защото аз това за пръв път го чувам Laughing

5.Добрите винаги побеждават.Никой не ти е виновен, че си избрала "лошите момчета".А и Канкуро се биеше с кукли СЪЗДАДЕНИ от Сасори.Той знаеше слабите им места.Това предопредели изход от битката.

Konan написа:
Описането, което четох и в което пишеше, че в Шипуден епизодите Сакура била станала безмилостен и хладнокръвен убиец.



naruto_lol naruto_lol naruto_lol хладнокръвен убиец naruto_victoire

6.Споменах ли че добрите винаги побеждават?


Последната промяна е направена от anryan на Пон Мар 21, 2011 8:28 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Konan
Jounin
Jounin
Konan


Брой мнения : 438
Age : 27
Местожителство : Akatsuki Hideout
Registration date : 03.10.2010

Защо(то) мразя Сакура.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо(то) мразя Сакура..   Защо(то) мразя Сакура.. EmptyПон Мар 21, 2011 4:53 am

anryan, и други манги чета Laughing naruto_smile , но добрите винаги побеждаваат, не е честно !!! naruto_venere


П.п. Всеки път щом ми дойде някоя умнотия на главата и реша да я постна, ти все ми намираш някакъв косур cheeky022 ..
Върнете се в началото Go down
Mancho_United
Administrator
Administrator
Mancho_United


Брой мнения : 710
Age : 32
Местожителство : Пловдив
Registration date : 09.02.2009

Защо(то) мразя Сакура.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо(то) мразя Сакура..   Защо(то) мразя Сакура.. EmptyПон Мар 21, 2011 5:13 am

Какаши каза, че Сакура има потенциал в генджутсуто още в чаптър номер 4. 500 и кусур чаптъра по-късно никой не разви потенциала и, и не я обучи в тази насока. От там идва целият фейл в битките на Сакура. Страхотна мед. нинджа става, направо втора Тсунаде. Има и страхотен чакра контрол, откъдето иидва способността да прави тези суперсилни удари. И за да задмине Тсунаде и да стане най-великата кунойчи тя трябваше да овладее генджутсу на нивото на Куренай примерно и най-вече да се спре с: "I believe in then" , "I cant do it", "I have to believe i nthem", "I still cant do it", "I must have faith in them", "There is nothing i can do", "Save Saske, please Naruto", "Save Konoha, please Naruto" ... един голям фейл, което води до този неприязъм към нея (Аз също не я харесвам).
Върнете се в началото Go down
https://s-rank.bulgarianforum.net
Konan
Jounin
Jounin
Konan


Брой мнения : 438
Age : 27
Местожителство : Akatsuki Hideout
Registration date : 03.10.2010

Защо(то) мразя Сакура.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо(то) мразя Сакура..   Защо(то) мразя Сакура.. EmptyПон Мар 21, 2011 5:45 am

Да Манчо, прав си, но в никакъв случай не мога да си я представя Сакура, използваща генджутсу.. Laughing
Ще й трябва мноооого време, докато стане добра поне наполовината на Куренай. Но пък тогава пак няма да има никакъв смисъл, защото за Итачи (чийто умения се предполага, че Саске е наследил) нейното генджутсу не бе никакъв проблем. => няма никакъв смисъл Сакура да се обучава. (или това, което Манчо каза Laughing )
Върнете се в началото Go down
anryan
Jounin
Jounin
anryan


Брой мнения : 665
Age : 29
Местожителство : Сенджу квартал
Registration date : 22.04.2009

Защо(то) мразя Сакура.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо(то) мразя Сакура..   Защо(то) мразя Сакура.. EmptyПон Мар 21, 2011 8:51 pm

Konan написа:
Всеки път щом ми дойде някоя умнотия на главата и реша да я постна, ти все ми намираш някакъв косур cheeky022 ..

Еее ти пък сега ме изкара някакъв гадняр дето е настроен срещу теб.Не е така.Нали в първия коментар си написала да коментираме.Е, аз ти написах това, с което не съм съгласен.Не съм имал за цел да ти опонирам на всяко нещо.Просто за мен ти беше преувеличила някои неща спрямо Сакура и ясно си личеше пристрастието ти към дадени герои, в което няма нищо лошо.А и ако всички сме на едно мнение и сега бяхме започнали да сеем една омраза към Сакура, нямаше да бъде интересно Laughing
Издразних се единствено на факта че никога не се научихте всичките фенове на лошите момчета в мангите, че "the bad guys always lose".Т'ва е истината! Спрете да се ядосвате!
Дразня се, че хора като теб се дразнят и се ядосват излишно на безмислени неща, когато става въпрос за загубите на лошите герои, независимо дали е в манга или филм...

Mancho_United написа:
Аз също не я харесвам.

Засега сме 2ма против Сакура и едни неутрален Laughing
Върнете се в началото Go down
Konan
Jounin
Jounin
Konan


Брой мнения : 438
Age : 27
Местожителство : Akatsuki Hideout
Registration date : 03.10.2010

Защо(то) мразя Сакура.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо(то) мразя Сакура..   Защо(то) мразя Сакура.. EmptyВто Мар 22, 2011 2:15 am

Е, аз не те 'обвинявах' наистина ROFL ..
А колкото до това, че лошите винаги губят, бих казала 'НЕ ЗНАМ ДАЛИ ДРУГАРЯТ ИВОС НЕ Е РАЗТРОЕН, НО АЗ СЪМ !' Laughing и като единствената женка around here смятам да ви се похваля, че днес ми свалиха брекетите !
angel7 occasion18
Върнете се в началото Go down
plug_in
Chuunin
Chuunin
avatar


Брой мнения : 280
Age : 31
Местожителство : Бургас
Registration date : 26.06.2009

Защо(то) мразя Сакура.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо(то) мразя Сакура..   Защо(то) мразя Сакура.. EmptyСря Мар 23, 2011 8:56 pm

naruto_clapclap
Върнете се в началото Go down
Konan
Jounin
Jounin
Konan


Брой мнения : 438
Age : 27
Местожителство : Akatsuki Hideout
Registration date : 03.10.2010

Защо(то) мразя Сакура.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо(то) мразя Сакура..   Защо(то) мразя Сакура.. EmptyСря Мар 23, 2011 9:54 pm

Mepcu, plug_in !! naruto_smile
Върнете се в началото Go down
Yoru Morino
Genin
Genin
Yoru Morino


Брой мнения : 8
Age : 27
Registration date : 21.10.2013

Защо(то) мразя Сакура.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо(то) мразя Сакура..   Защо(то) мразя Сакура.. EmptyВто Дек 17, 2013 2:50 am

Здравей.
Темата е стара,но аз просто не мога да се спра.
- '' Заради нея Наруто се е превърнал в такова лигаво г*вно. Само защото Челото се разциврило пред половин Коноха, той реши да се закълне, че ще върне Саске (откъдето се превърна и в такъв гей)''.
Сакура не е виновна за това.
Саске е най - добрият приятел на Наруто.Все пак той беше един от първите,които го признаха преди всички други.
Първи,които признаха Наруто са : Ирука,Наруто,Сакура,Какаши.
- Сакура стана много добра медицинска нинджа.
Тя бе единствената,която успя да помогне на Канкуро.
И да Сасори е правил куклите на Канкуро и е много ясно дори повече от ясно,кои ще победи.
Никой ли не признава,че Сакура щеше да даде живота си за ''старата чанта'' (както ти я нарече) ?
Самият Сасори призна Сакура за силна и , че го е победила.
Ти мразиш Сакура,защото уби Сасори,обаче ако Сасори беше грозен нямаше да го харесате нали?
Та ..
Хината не е безполезна тя е силна.
Да не забравяме намесата и при битката на Наруто с Пейн.
Забелязала съм,че много женски мразят повечето героини,защото им завиждат?
Сега ,защото Темари уби Таюя <3 аз трябва ли да мразя Темари? Е аз не я мразя.
Просто не се ''въвличайте'' толкова ..
Каза,човека защитаващ аниме герой .. ирония ..
Върнете се в началото Go down
man4o
Jounin
Jounin
man4o


Брой мнения : 449
Age : 35
Registration date : 09.02.2009

Защо(то) мразя Сакура.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо(то) мразя Сакура..   Защо(то) мразя Сакура.. EmptyНед Дек 22, 2013 9:11 am

Единствения проблем на Сакура е че Киши не може да развие, както трябва един женски персонаж. Всичките му експерименти от Сакура, през Ино до Хината и Конан са провали. Киши винаги ги държи в ъгъла и почти никога не им дава да направят нещо значимо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Защо(то) мразя Сакура.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо(то) мразя Сакура..   Защо(то) мразя Сакура.. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Защо(то) мразя Сакура..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Харуно Сакура
» Защо Нагато се е променил ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто България :: Шиноби :: Konohagakure-
Идете на: