Наруто България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Chapter 638

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ivos
Chuunin
Chuunin
Ivos


Брой мнения : 224
Age : 31
Местожителство : Akatsuki hideout
Registration date : 10.03.2010

Chapter 638 Empty
ПисанеЗаглавие: Chapter 638   Chapter 638 EmptyСря Юли 10, 2013 4:51 am

LINK
Заповядайте колеги,прясна,прясна :D
Върнете се в началото Go down
Mancho_United
Administrator
Administrator
Mancho_United


Брой мнения : 710
Age : 32
Местожителство : Пловдив
Registration date : 09.02.2009

Chapter 638 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 638   Chapter 638 EmptyСря Юли 10, 2013 4:05 pm

Започва да става интересно, но наистина ме интересува какво ще направи Мадара.

И е ясно, че финалната форма на Джуби е когато му бъде върнато тялото, което е сийлнато в Луната. Лошото е, че май Обито го няма вече и или Джуби took over, или Мадара.
Върнете се в началото Go down
https://s-rank.bulgarianforum.net
Ivos
Chuunin
Chuunin
Ivos


Брой мнения : 224
Age : 31
Местожителство : Akatsuki hideout
Registration date : 10.03.2010

Chapter 638 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 638   Chapter 638 EmptyСря Юли 10, 2013 6:16 pm

На мен ми е много интересно какъв е скритият коз на Мадара.Колкото до Обито,да излглежда малко лабилен и не на себе си,но се съмнявам че Juubi ще вземе конторл над него.Обито може и да не е с всичкият си в момента но беше когато каза че е станал the ultimate jinguriki,както и да е вероятно съвсем скоро ще си овладее мислите и ще видим на коя страна ще застане rikustars-1 

P.S. Интересно ми е какви ще ги надроби добрият стар Оро и компания ,като пристигнат oro1
Върнете се в началото Go down
Stellious
Moderator
Moderator
Stellious


Брой мнения : 325
Age : 35
Местожителство : Undercity
Registration date : 14.02.2009

Chapter 638 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 638   Chapter 638 EmptyСря Юли 10, 2013 10:16 pm

Това не е обито, той умря заедно с Какаши в един миг. Това е полу - завършен звяр. Приликата с хермит-а стресна Мадара, но :Д ИМА СКРИТ КОЗ В ДЖОБА си :lol!, всички са насрани, още хора ще се мушнат в купона. И кво сега, само ОРО обикаля да си върши нещата, а всички други са заети, колко типично за него : Все повече започва да ме съмнява, че истинските лоши са Мадара и Оби. Наруто има силата да е приятел с всеки, сега ще се наложи да стане приятел не с 9 опашки, а с 10 такива.
Върнете се в началото Go down
Ivos
Chuunin
Chuunin
Ivos


Брой мнения : 224
Age : 31
Местожителство : Akatsuki hideout
Registration date : 10.03.2010

Chapter 638 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 638   Chapter 638 EmptyЧет Юли 11, 2013 5:20 am

Stellious написа:
Това не е обито, той умря заедно с Какаши в един миг.

Не съм съгласен с теб.Киши няма да унищожи два толкова важни персонажа по толкова дебилен начин.И Какапши е жив,и Обито също.Дори Hachibi потвурди че преди атаките на Juubi са били пръснати на случайни посоки,а сега вече след като Обито е Jinguruki атаките са станали фокусирани,което говори за това че в момента не гледаме Juubi в телесната обвивка на Обито,а самият Обито със силите на Juubi,но може би малко психически отслабен от трансформацията,но смятам че съвсем скоро ще се опомни.
   P.S. И между другото ми хрумна една хипотеза за това как набързо the immortal overpowered Madara може да бъде спрян - след като Саске си присади очите на Итачи се предполага че той придобива и неговите очни сили(,доказателството е че той сам го потвърди когато операцията завърши и Саске каза нещо от сорта-Yes I can feel Itachi's power flowing in my eyes),следователно сусаното на Саске освен ектрите които има трябва да има и тоцука меча,следователно един удар по Мадара и по Обито и войната свърши HAPPY END ROFL
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Chapter 638 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 638   Chapter 638 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Chapter 638
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Chapter 445
» Chapter 460
» Chapter 483
» Chapter 541
» Chapter 508

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто България :: Наруто :: Манга-
Идете на: