Наруто България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Chapter 662

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Mancho_United
Administrator
Administrator
Mancho_United


Брой мнения : 710
Age : 32
Местожителство : Пловдив
Registration date : 09.02.2009

Chapter 662 Empty
ПисанеЗаглавие: Chapter 662   Chapter 662 EmptyСря Яну 22, 2014 6:10 pm

Върнете се в началото Go down
https://s-rank.bulgarianforum.net
Stellious
Moderator
Moderator
Stellious


Брой мнения : 325
Age : 35
Местожителство : Undercity
Registration date : 14.02.2009

Chapter 662 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 662   Chapter 662 EmptyЧет Яну 23, 2014 5:59 am

ооо, РЕСТАРТ НА МАНГАТА  Evil ОРО този АЛ ДРТИ БАСТАРД
Върнете се в началото Go down
man4o
Jounin
Jounin
man4o


Брой мнения : 449
Age : 35
Registration date : 09.02.2009

Chapter 662 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 662   Chapter 662 EmptyЧет Яну 23, 2014 6:03 am

Интересен чаптър, силен, но има някой неща, които не ми се вързаха. Най-вече несполучливата атака на Саске. Миналата седмица дори се пошегувах, че това което набучи Мадъра ще е кнонинг/пън/изанаги … оказа се че малкия мухъл е използвал истинското си тяло. Да започнем с това защо след като усети, че е парализиран във въздуха просто не си пусна Black King Bar Сусано? С МШ би трябвало лесно да види контраатаката на Мадъра. Просто не отива на претендент за елитна нинджа да няма план Б. Той вече се опита да атакува Мадъра в гръб, когато стария нямаше още очи, както и проследи как същия ход не успя, въпреки че Тобирама го използва в съчетание с една от най-небалансираните техники FTG. Саске може да е бърз, но едва ли е по-бърз от ТЕЛЕПОРТАЦИЯ! Откакто Мадъра абсорбира сейдж чакрата той стана сензорен тип, прибави към това и Рин‘негана … не знам какво си мислеше Саске като пробва такава маневра. Какво друго можеше да направи? Да използва чидори меча си, чидори нагаши, сусано стрела ( която е практически невъзможно да избегнеш според Киши ) или да използва частично Сусано и да се опита да го набучи на един пръст. С всички тези варианти на разположение Саске измъти гениалната идея да използва обикновен меч към човек, който млати кагета и биджута на ляво и на дясно.

Завръща се спиралния Зетсу! Доста съм впечатлен, че може да призовава Буда статуята, въпреки че ми се струва в доста по-малки размери от тази, която Хиширама привика ( тази на Хаширама можеше да държи Курама в дланта си, докато тази на Зетсу се видя, че е значително по-малка, когато райкаге беше застанал до нея ). Това, което ме интересува е дали е само спиралния Зетсу или има нов Тоби … може би хипнотизирания Ямато?

Надявам се Минато най-после да се ядоса, когато види умиращия Наруто и да вземе да се размърда. До сега го раздава твърде спокойно. Не стига, че във всичко, което свърши до сега беше тотално засенчен от Тобирама.

Интересно как всички на бойното поле имат безкрайна вяра в силите на Наруто и очакват от него да победи убедително и най-силния противник. Сега с ужас ще установят, че и той е смъртен.

Надявам се Оро в края да успее да превземе тялото на Мадъра. Би бил чудесен финален бос, а и най-сетне ще вземе реванш за всичките си провали срещу Учихи.

Какво ще стане с Наруто и Саске? Ще бъде интересно, ако наистина умрат, срещнат се край лагерния огън в задгробния живот ( подобно на Какаши и баща му), изгладят различията си веднъж завинаги, Обито ги съживи с Рин тенсей и сформират убийствен тандем, който бие всичко наред.
Върнете се в началото Go down
Stellious
Moderator
Moderator
Stellious


Брой мнения : 325
Age : 35
Местожителство : Undercity
Registration date : 14.02.2009

Chapter 662 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 662   Chapter 662 EmptyЧет Яну 23, 2014 5:46 pm

Винаги е имало кой да вярва в безсмъртното потекло на Саске и Наруто , за мен това си е жив рестарт на мангата. Посичането на двамата не разклаща духа им а принципите им, Саске чак сега намира Оганчето, докато наруто този път няма как да извика доброто - лошо същество Курама. Гаара предприема мерките, опитва се да продалжи там където наруто и сасуке се провалиха - чувстото на недосегаема вяра в силите на аверите си и от страна на саске ДИ ЕНДЛЕС лак оф файт примесена с лак оф хейтред. Е вече чайн оф хетред е прекършена. Хладнокръвното око на Оро набеляза гърба на Мадара, а появата на Зецу е просто БОНУС към полето. Много бавно пак стават нещата е деба, за 1 чап гледаме 2 взети решения. В началото имаше малко повече млатене, сега се леко се сецват нещата.... И пак карин ще се жертва, 20 пъти го прави, защо не го направи и сега или това което Хаширама даде на Сасуке е може би това което мадара е взел на сила "усшях да събудя силите на ринеган малко преди сгъването ми"
Върнете се в началото Go down
man4o
Jounin
Jounin
man4o


Брой мнения : 449
Age : 35
Registration date : 09.02.2009

Chapter 662 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 662   Chapter 662 EmptyПет Яну 24, 2014 7:03 am

Stellious написа:
Саске чак сега намира Оганчето ...

Интересно дали пък Мадъра не планира точно това за Саске. Имам предвид, че можеше да му „чопне“ главата. Вместо това му нанесе нефатален удар, с който сякаш го каляваше и подканяше да използва повече от силата си като го приближи до смъртта, място къде самия Мадъра е бил много пъти.

И след като отвори дума за Хаширама … не може ли просто да му гръмнат тялото и да го оставят да се самовъзстанови ( няма нужда никой да пипа черните метални колци )?
Върнете се в началото Go down
Mancho_United
Administrator
Administrator
Mancho_United


Брой мнения : 710
Age : 32
Местожителство : Пловдив
Registration date : 09.02.2009

Chapter 662 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 662   Chapter 662 EmptyПет Яну 24, 2014 8:32 pm

Ето тук е момента в който Саске си отключва Риннегана ? On the verge of death ? Дали Мадара иска точно това ?
Убиваш най-добрият си приятел и получаваш Мангекю Шаринган. После си слагаш очите на брат си, който също трябва да има Мангекю и получават Итърнал Мангекю Шаринган. И когато достигнеш момент, в който си много близо до смъртта, отключваш Риннегана - силата на Рикудоу Сейдж. Това е възможно, само и единствено ако имаш силата на Учиха и Сенджу в едно тяло - вече се досещата какво даде Хаширама на Саске нали ? И това ще спаси Саске от смъртта.

А това, че е директен наследник (какъвто беше и Нагато) ще спаси Наруто - той вече е на 90% достигнал пълните възможности на по-малкият син на Сейджа.

И накрая Наруто и Саске ще представляват 2-те половини на най-великата нинджа живяла някога. И точно тези 2 половинки са мечтата на Мадара - той самият, представлявайки най-силният Учиха с тези си намерения, да обедини тези сили си е присаждал квото може и намери от Хаширама - най-силният представител на Сенджу. Поне до момента, защото Наруто и Саске могат да ги надминат, сеш' се на Какашката думите за новото и старото поколение.
Оро също ми е интересно какво ще прави със Спиралчо (както Обито му казваше). Дали ще осъзнае, че както цял живот е искал тяло на Учиха, така изведнъж пред него стои артифишъл тяло на Сенджу Хаширама ? :) И ще си направи подарък за рожденния ден...
Върнете се в началото Go down
https://s-rank.bulgarianforum.net
plug_in
Chuunin
Chuunin
avatar


Брой мнения : 280
Age : 31
Местожителство : Бургас
Registration date : 26.06.2009

Chapter 662 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 662   Chapter 662 EmptyНед Яну 26, 2014 1:42 am

За да отключи риненгана Саске трябва да има сенджу чакра. Такава най-вероятно му беше предоставена от Хаширама. Ако наистина му продари ринененган Киши, въпреки че това би било доста тъпо, ще може да се превърне това в механизъм за съживяване на Наруто.
Други варианти за същивяване на Наруто може да включват саможертва на Сакура, както преди време баба Чио направи за Гаара. Сакура беше там и наблюдаваше, може да е научила нещо. Тсунаде може също да изкара някое регенериращо джутсо, въпреки че това е малко вероятно.
Чесно казано мангата взе да ме дразни... новите глави излизат много бавно; Мадара е прекалено силен, дори и за финален злодей; прекалено много стари кадри вкараха в битка, а ми се искаше да видя нещо повече от Наруто/Саске/Сакура/Какаши/Бий/Гай; главите които излязоха наскоро са много ограничени от към развитие на сюжета, търкалят се на едно място повече от месец.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Chapter 662 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 662   Chapter 662 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Chapter 662
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Chapter 446
» Chapter 550
» Chapter 460
» Chapter 484
» Chapter 592

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто България :: Наруто :: Манга-
Идете на: