Наруто България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 664

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Stellious
Moderator
Moderator
Stellious


Брой мнения : 325
Age : 35
Местожителство : Undercity
Registration date : 14.02.2009

664 Empty
ПисанеЗаглавие: 664   664 EmptyЧет Фев 13, 2014 2:22 am

http://www.mangaeden.com/en-manga/naruto/664/1/


Хммм, после..

Превариха Оро, но той пак се подсмихва, изглежда, че знае кой е до сасуке или поне предполага. Не ми харесва, че 1-2и стоят и гледат мача на резервата.
Хихихихихи мадара изхрачи мехчето с урничката, точно в главата на 2мата идиоти :Д, Сега ще ги видим да използват нин джутси  clap clap . Хихи, отново всичко се развива по план на Мадара, дори с импровизация, той пак си стъкмява нещата така, че всички да са нагъзени. Ще почакаме :)
Върнете се в началото Go down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Брой мнения : 341
Age : 32
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.02.2009

664 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 664   664 EmptyПет Фев 14, 2014 12:36 am

Сега не разбрах- черния зетцу открадна чакрата на кюби ли, докато 4-тия се канеше да я прехвърли на Наруто?  cheeky2 
Ако е така ,вече нямам идея как ще оцелее наруто и ще е време да прекръстят мангата на Мадара Шипуден xD
Като цяло, кишимото си прави гаргара с нас ... Очаквах повече. Sarutobi 
Върнете се в началото Go down
Yoru Morino
Genin
Genin
Yoru Morino


Брой мнения : 8
Age : 27
Registration date : 21.10.2013

664 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 664   664 EmptyПет Фев 14, 2014 1:41 am

Толкова се надявах да оправят всичко с Наруто и Саске,но не.
Мисля,че ''онова'',което Мадара изплю ще бъде в тяхна полза за да го запечат.
Но пък и може да не е ценно и да не е възможно,защото ако беше така той нямаше да го пусне ей така.
Може пък и да иска да стане по напечено.(Киши да ни кара да се чудим).Но пък не мисля,че ще покаже Гай,Тен Тен ,Лий без причина.
Мислех си,че Оро просто иска да помогне на Саске,но още не се е отказал от това да вземе тялото на Саске.И кой ли ще е човека зад Саске?
- Карин - вече я изключихме.
- Итачи - не.Ако беше той Карин нямаше да има лошо предчувствие.
- Кабуто - тук е по възможно да е той.
- Джирая - не мисля.
//Това са тези,които са предполага,че може да са//.
Може само да се надяваме,че Черният Зетсу не е взел чакрата на Кюби от Минато или дори Мадара не я взел.
Ако стане така че Наруто да умре.След това и Саске да умре,защото никой не му е помогнал или Кабуто да го залови по някаква причина.//Ако е Кабуто//. Остави ни само да чакаме новия чаптър.
И да видим какво е приготвил,автора.

Върнете се в началото Go down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Брой мнения : 341
Age : 32
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.02.2009

664 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 664   664 EmptyПет Фев 14, 2014 5:06 am

При положение че Кабуто беше дясната ръка на Оро със сигурност се знаят с Карин.Няма шанс да е Кабуто.
Според мен е някакъв персонаж който не сме виждали.
Върнете се в началото Go down
zalichitelia
Jounin
Jounin
zalichitelia


Брой мнения : 314
Age : 34
Местожителство : Там някаде в БЪЛГАРИЯ
Registration date : 25.02.2009

664 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 664   664 EmptyПон Фев 17, 2014 5:37 pm

Може и да е Кабуто. Той както и Оро винаги са се интересували от силни нинджи от миналото. Мисля, че може би е правил проучвания за втория цучигаке който нямаше чакра или по скоро я е прикривал а сега персонажа до Саске ако е найстина Кабуто си ползва мъдрец чакрата която само Саске познава. Но всичко е теория и вероятности.
Върнете се в началото Go down
Stellious
Moderator
Moderator
Stellious


Брой мнения : 325
Age : 35
Местожителство : Undercity
Registration date : 14.02.2009

664 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 664   664 EmptyПон Фев 17, 2014 10:32 pm

До колкото си спомням кабу стна мъдрез защото култивира част от гущеровата чакра на Оро и използва успешните им експерименти не защото неможе да стане мъдре а просто пришпори процеса чрез епроветките си. Когато оро се появи, той си прибра това което е негово - гущеровата чакра и можеби това (АКО Е КАБУТО) му е помогнало да се справи с генджуцу на Итачи (бахти имабвината, защо киши го жертва на харабия всеки път, че и сега е Деад ман без уалкин)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





664 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 664   664 Empty

Върнете се в началото Go down
 
664
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто България :: Наруто :: Манга-
Идете на: