Наруто България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Chapter 695

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Mancho_United
Administrator
Administrator
Mancho_United


Брой мнения : 710
Age : 32
Местожителство : Пловдив
Registration date : 09.02.2009

Chapter 695 Empty
ПисанеЗаглавие: Chapter 695   Chapter 695 EmptyЧет Окт 09, 2014 6:07 am

LINK

Демек 699 ще е последният ? :)
Уж последната битка в мангата, а някак скучна ми идва. Няма надлъгване, техники (никой не казва името на техниката, която ползва).. много претупано. Толкова много разтягане на локуми, за да може това, което всички чакат от 10 години насам да бъде претупано ?
Върнете се в началото Go down
https://s-rank.bulgarianforum.net
Stellious
Moderator
Moderator
Stellious


Брой мнения : 325
Age : 35
Местожителство : Undercity
Registration date : 14.02.2009

Chapter 695 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 695   Chapter 695 EmptyЧет Окт 09, 2014 6:24 pm

Колко по - добре ще бъде ако Наруто и саске се разберат и оунат всичко и всеки clap ама тва беше :Д вече няма лоши на около и дори да се разберат трябва някой от тях да умре ban

И да, претупване има :Д ще се бият още малко евентуално
Върнете се в началото Go down
man4o
Jounin
Jounin
man4o


Брой мнения : 449
Age : 35
Registration date : 09.02.2009

Chapter 695 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 695   Chapter 695 EmptyПет Окт 10, 2014 2:41 am

Много съм доволен от малкото флашбаци. Покрай тези на Рин вече получавах тикове като видя флашбак. Цялата битка бързо ескалира , може би логично тъй като и двамата знаят ходовете си и няма място за импровизации.

За всичките тези приказки на Саске как ще приеме да е сам, не мисля че му харесва.  Веднага след като свърши битката, Джугоо и Карин ще го открият и Саске няма да ги отпрати.

Един от въпросите, които ми бяха особено любопитни беше за съдбата и  трансформацията на Ямато. По всичко личи, че за него няма да остане време.

Намерих едно интерю на Киши -> http://addy123457.tumblr.com/post/99486511099/translated-by . За мен ми беше забавно да науча че „Наруто“  е замислено първоначално като манга за готвачи naruto_hehe . А също и колко голямо влияние има редактора на Киши върху мангата.
Върнете се в началото Go down
anryan
Jounin
Jounin
anryan


Брой мнения : 665
Age : 29
Местожителство : Сенджу квартал
Registration date : 22.04.2009

Chapter 695 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 695   Chapter 695 EmptyПет Окт 10, 2014 5:39 am

Мина доста време, откакто писах за последно във форума. Може би дори години. Но така се получиха нещата, започнах да имам все по-малко свободно време, мангата започна да върви стремглаво надолу и загубих интерес да коментирам. Всяка седмица четях новия чаптър и не изоставих мангата за миг. Но истината е, че от момента на започването на тази Велика нинджа война мангата вече не е същата. Автора се опитваше да претупа нещата, всяка седмица виждахме все по-грандиозни и силни техники. Накрая вече не знаех дали чета мангата "Наруто" или нещо съвсем различно...
Изчезна това "надиграване", за което прочетох из коментарите, а от там се изгуби и магията на мангата. Още от началото битките в Наруто ме грабваха с именно точно това надхитряване, използването на някоя скрита техника или хитрост с цел победа на противника. В последната една година, дори и повече, имам чувството, че чета втора манга като Блийч, а не Наруто. Само битки, само мощ и отново мощ. Никакво надхитряване или заплетена ситуация. Все някой ги отвяваше всичките с огромно количество чакра и някаква извънземна техника.

Наруто е първата манга, която започнах да чета. От Наруто започна всичко при мен. Всичките анимета и манги съм ги гледал и чел, именно, защото Наруто ме въвлече в този потопяващ и вълшебен свят на мангата. За 7 години израснах с тази манга, с тази история. Надявам се да завърши подобаващо, надявам се да видя един последен истински нинджа сблъсък между Наруто и Саске, без тази грандомания по галактически техники. Знам, че може и да се претупат нещата, но истински се надявам Кишимото да завърши най-добрата си творба с един подобаващ и помнещ се сблъсък.

Стискам палци, със завършека на мангата, авторът да успее да удовлетвори очакванията на цяло едно поколение, което живя и израсна заедно с Наруто.
Върнете се в началото Go down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Брой мнения : 341
Age : 32
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.02.2009

Chapter 695 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 695   Chapter 695 EmptyВто Окт 14, 2014 2:29 am

Пиша да кажа ,че ви прочетох коментарите toothy9
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Chapter 695 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 695   Chapter 695 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Chapter 695
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Chapter 449
» Chapter 558
» Chapter 472
» Chapter 489
» Chapter 550

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто България :: Наруто :: Манга-
Идете на: