Наруто България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Chapter 698

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Mancho_United
Administrator
Administrator
Mancho_United


Брой мнения : 710
Age : 32
Местожителство : Пловдив
Registration date : 09.02.2009

Chapter 698 Empty
ПисанеЗаглавие: Chapter 698   Chapter 698 EmptyЧет Окт 30, 2014 6:33 am

link

Следващият чаптър би трябвало да е последният от мангата. Не се получи много зле, но наистина го чувствам претупано. Все едно нямаше битка. А я чакахме от чаптър 5 .. жалко, и все пак горе-долу добре замислен финал.
Върнете се в началото Go down
https://s-rank.bulgarianforum.net
man4o
Jounin
Jounin
man4o


Брой мнения : 449
Age : 35
Registration date : 09.02.2009

Chapter 698 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 698   Chapter 698 EmptyПет Окт 31, 2014 2:33 am

Хъмммм … относно това как се очертава да завърши мангата … предполагам ,че не е толкова зле. Ако Наруто беше постигнал пълна победа ( физическа и морална ) може би щеше да е по-удовлетворително за читателя. Но и моралната победа не е за подценяване. Киши опрости и даде задоволителен отговор на причините за съперничеството между Наруто и Саске. Що се отнася до битката „юмрук в лице“ съм сигурен, че в анимето ще бъде представена доста по-зрелищно, отколкото в мангата.  Беше добра смесица от „Годзила техники“ и old school тупаник.

Не знам дали всички знаят, но ще излиза The Last Naruto the Movie.

Spoiler:

в което Наруто е с бинтова ръка ->

Chapter 698 Naruto-the-movie-the-last

Сега ясно е намерил начин да регенерира загубената. Може би Курама я е регенерирала ( вече веднъж го направи когато Саске беше прекарал чидори през гръдния му кош в първата част ). Тогава възстанови различни органи, мускули и кости. Би трябвало и сега да няма проблеми. Саске вероятно ще си прикачи Зетсу ръка от труповете лежащи наоколо, като същевременно получи и Сенджу ДНК. Ще е по-готино обаче, ако Наруто използва ръка направена от Kubi chakra cloak, a Саске използва Сусано ръка. Други варианти -> Наруто да възстанови ръцете и на двамата подобно на това как възстанови окото на Какаши, Саске да използва рин‘негана за привикване King of Hell да ги възстанови.


Последните два чаптъра (699 и 700) изглежда ще излязат заедно, като последния ще е full color и оцветен лично от Кишимото.
Върнете се в началото Go down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Брой мнения : 341
Age : 32
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.02.2009

Chapter 698 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 698   Chapter 698 EmptyПон Ное 03, 2014 4:56 am

Лоша работа.
Върнете се в началото Go down
anryan
Jounin
Jounin
anryan


Брой мнения : 665
Age : 29
Местожителство : Сенджу квартал
Registration date : 22.04.2009

Chapter 698 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 698   Chapter 698 EmptyПон Ное 03, 2014 8:26 am

Хора, не знам какво да кажа...наистина. Току-що прочетох чаптъра, в 2 и 10 сутринта. Утре трябва да ставам рано, но това изобщо не ме интересува. Краят е толкова близо. Нещата бяха доста претупани, но последните страници наистина ме разчувстваха. Последната страница със сливащата им се кръв, формата на отлитаща птица, която кръвта им наподобяваше... Наистина Киши успя много елегантно да поднесе нещата. Такъв край не очаквах до момента. Това със загубата на ръцете беше наистина непредвидимо. В момента съм буря от чувства, изпитвам тъга, радост, мъка, щастие и какво ли още не. И винаги съм харесвал това на Наруто. Винаги като съм четял мангата, точно Наруто е успявал да събуди най-доброто в мен. Знам, че звуча като някакъв пубер, но краят за мен е наистина важен. Заедно с тази манга аз израстнах, заедно с нея, служейки ми за пример, аз се изправях пред трудностите като дете. Наруто ми служеше за пример, който ми помогна да бъда човека, който съм днес. Радвам се, че една ера белязала толкова силно моят живот е към своя край и същевременно съм малко тъжен, защото тайно вътре в себе си не искам никога да свършва.
Върнете се в началото Go down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Брой мнения : 341
Age : 32
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.02.2009

Chapter 698 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 698   Chapter 698 EmptyВто Ное 04, 2014 4:33 am

Како Ке' праим с форуму афтър соме дейс? naruto_choc
Върнете се в началото Go down
anryan
Jounin
Jounin
anryan


Брой мнения : 665
Age : 29
Местожителство : Сенджу квартал
Registration date : 22.04.2009

Chapter 698 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 698   Chapter 698 EmptyВто Ное 04, 2014 6:18 am

Да направим една среща? Laughing
Върнете се в началото Go down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Брой мнения : 341
Age : 32
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.02.2009

Chapter 698 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 698   Chapter 698 EmptyСъб Ное 08, 2014 12:22 am

Ако ви се идва до Лондон за едната среща ОК
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Chapter 698 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Chapter 698   Chapter 698 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Chapter 698
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Chapter 504
» Chapter 453
» Chapter 255
» Chapter 479
» Chapter 537

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто България :: Наруто :: Манга-
Идете на: