Наруто България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Final Chapters

Go down 
+2
man4o
Mancho_United
6 posters
АвторСъобщение
Mancho_United
Administrator
Administrator
Mancho_United


Брой мнения : 710
Age : 32
Местожителство : Пловдив
Registration date : 09.02.2009

Final Chapters Empty
ПисанеЗаглавие: Final Chapters   Final Chapters EmptyСъб Ное 08, 2014 12:37 am

699 and 700

Oh well .. Първото аниме, което гледах, първата манга която започнах да чета преди около 7-8 години. И ето, че дойде деня, в който всичко свърши. Всяко нещо си има край, но наистина не очаквах, че така ще се чувствам в момента, в който той настъпи. Въпреки недоволството от мангата в последно време (година-две-три) все още имаше моменти, които разпалваха интереса и които си струваха. Финала е доста добър, напълно очакван и оправдан от всички, показаха ни повечето какво правят и какво са правили, но наистина сега в момента ми се иска да беше продължила.

Една страхотна история за едно малко момче с огромни мечти ! :)
Върнете се в началото Go down
https://s-rank.bulgarianforum.net
man4o
Jounin
Jounin
man4o


Брой мнения : 449
Age : 35
Registration date : 09.02.2009

Final Chapters Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Final Chapters   Final Chapters EmptyСъб Ное 08, 2014 1:03 am

Не е твърде пресилено да кажа, че дойде краят на една ера naruto_hehe . За мен мангата имаше брилянтни моменти ( чунин изпитите, битките с Акатски, кагетата ) както и слаби такива ( когато ме занимаваха предимно с Учихи ). Бих искал да благодаря на всички, които се интересуваха и отговаряха от мненията/постовете ми. Благодаря, че разнообразихте иначе скучното ми ежедневие.

Препоръчвам на всеки докато чете последните два чаптъра да слуша тази песен -> ЦЪК

Краят беше според мен беше написан с цел да се хареса на широката публика. Киши се спря на комично/сладникав финал. От друга страна щеше да е разпнат от редакторите си ако не беше угодил на масовия фен. Все пак ми се струва, че Наруто не осъществи своята орисия да донесе дълготраен мир на шиноби светът. Всичко изглежда по абсолютно същия начин, както когато мангата започна. Война може да избухне по всяко време. Дори не показаха какво се е случило с Орочимару само и само да не вгорчат общата еуфория. Той винаги си е бил тиктакаща бомба , а и каза че ще помогне на алианса само за да запази своите лабораторни експерименти ( в повечето случаи над деца ).

Шино е Робокоп  naruto_1 !

Анко е дебела , Мей също, Куренай изглежда занемарена. Явно като не ходят на мисии се отпускат и са нашишкавяли naruto_choc .  

Да видиш Гай беше може би най-тъжното. Един от физически най-здравите в  селото , да изпадне в положение да бъде бутан в инвалиден стол. Жалко наистина.

Лий има син? Размножил се е асексуално? Чрез пъпкуване?  blink

Чоуджи е с Каруй !!!?? Как стана това? Явно фактът, че може да уголемява части от тялото си са го направили популярен сред жените  toothy9 .

Гаара изглежда не се е задомил – живее пейбойския живот.  naruto_victoire

Защо Канкуро изглежда все едно е болен от Ебола?  naruto_question

Саске получи помилване за всичките бъркотии, които забърка. Значи той търси реванш за избитото си семейство в цялата манга , а за невинните човешки животи които отне, всички са „ОК“ с това!? Сбъркана логика. Може би за това го видяхме да ходи параноично из горите, вероятно се страхува от справедливото възмездие на роднините на жертвите му, може би се страхува от Орочимару, а може би и тайно отива при второто си семейство с Карин.

Къде е заспал Курама?

Каква ирония точно наследничката на Учиха да има нужда от очила!  cheeky2

Защо Наруто просто не направи един клонинг, който да е със семейството му?
Върнете се в началото Go down
Kiba
Sannin
Sannin
Kiba


Брой мнения : 341
Age : 32
Местожителство : Пловдив
Registration date : 14.02.2009

Final Chapters Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Final Chapters   Final Chapters EmptyСъб Ное 08, 2014 5:33 am

На мен ли ми се спи или какво? Ако все пак правилно съм разбрал Наруто се е мандърсал с Хината и са си народили 2 лапета момиче приличащо на 105% на майка си и момче приличащо на 120% на баща си?
ROFL

Радвам се ,че сега свърши мангата ,защото ако беше свършила преди 4години ,сигурно щях да съм в депресия 1 месец.. сега за 1 ден мисля ,че ще ми мине.


Иска ми се да редактираме форума и да коментираме за други манги- забавни сте бе хора, особено ти Манчо naruto_lol

Интересно си беше ,че леко надменно се държат с хокагето другите ,при положение ,че им спаси задниците и може да ги набие с клонинга си всички заедно :D

Курама спи при Наруто на накрая пишеше ,че даже усвоила останалите биджута и ся си играят сантасе или белот или 3-5-8 в Наруто?
Върнете се в началото Go down
Stellious
Moderator
Moderator
Stellious


Брой мнения : 325
Age : 35
Местожителство : Undercity
Registration date : 14.02.2009

Final Chapters Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Final Chapters   Final Chapters EmptyСъб Ное 08, 2014 10:12 pm

и кво стана никой не умря бахти тапнята къде отиде оро кабуто ;( какво се случи и защо толкова пошло свърши уш край а всичко е с отворен край и се оказа че най висока цена от всички са заплатили неджи и веждата (един мъртъв и един в количка) и саске си тръгва по пътя на итачи БЛАХ
Върнете се в началото Go down
anryan
Jounin
Jounin
anryan


Брой мнения : 665
Age : 29
Местожителство : Сенджу квартал
Registration date : 22.04.2009

Final Chapters Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Final Chapters   Final Chapters EmptyСря Ное 12, 2014 7:23 am

След 6 години дойде краят на една ера в моят живот. Още помня как точно в навлизането си в тинейджърските години, аз започнах с анимета и манга. Помня как Наруто успя да ме грабне, да ме грабне толкова силно, че да не се откажа от него толкова години. Ако трябва да бъда честен... то аз израснах с Наруто. Голяма част от осъзнатият ми живот премина успоредно с живота на този герой. Няма да забравя как, когато бях 7-ми клас започнах с анимето, а след това и с мангата, няма да забравя как бях толкова впечатлен и запленен от духа на героя, от непримиримия дух и несломимата воля, която притежаваше. Толкова силен дух, каращ те да мислиш, че не би се огънал пред нищо и никого.
Много хора няма да успеят да ме разберат, много дори няма и да се опитат... и това е нормално. Наруто не е нещо, което е познато на Западната цивилизация. Една манга идваща от Изтока, носеща духа и посланието на друга нация, различна от западната.
Една манга, една история, един продукт, една идея, едно послание... послание, което успя да ме оформи като човек... послание, което стигна до мен и ме научи да следвам своя път и никога да не се предавам! Точно, както Наруто направи, точно, както се справи с всички трудности, всички пречки и неприятели. Никога не се отметна от думата си, никога не отстъпи назад, никога не предаде приятел, никога не показа страх от врага...
Наруто...Една история, която беляза цяло едно поколение и успя да вдъхне силата и куража в мен НИКОГА ДА НЕ СЕ ПРЕДАВАМ И ВИНАГИ ДА СЛЕДВАМ СВОЯ ПЪТ !


За мен беше чест през тези години да общувам с всички Вас. Благодаря Ви, че ме допуснахте във форума, че ме приехте за един от Вас. Един ден, когато аз имам свои собствени деца, ще си спомням с усмивка за времената, когато четях тъй захласнато мангата и разгорещено коментирах тук във форума. Сред вас във форума създадох много приятни и щастливи спомени, сантиментални неща, които остават за цял живот. Благодаря Ви, че ми оказахте честта да коментирам тази велика манга заедно с Вас!
Върнете се в началото Go down
plug_in
Chuunin
Chuunin
avatar


Брой мнения : 280
Age : 31
Местожителство : Бургас
Registration date : 26.06.2009

Final Chapters Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Final Chapters   Final Chapters EmptyНед Ное 30, 2014 3:21 am

Final Chapters Tumblr_nendzj0vg71s79yizo2_500
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Final Chapters Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Final Chapters   Final Chapters Empty

Върнете се в началото Go down
 
Final Chapters
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» The final battle
» Final Arc - The Thousand Year Blood War

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто България :: Наруто :: Манга-
Идете на: